Drewniane Domy

Z dnia na dzień rośnie liczba zwolenników drewnianych domów. Coraz częściej chcemy wrócić na łono natury i cieszyć się naturą. Coraz większą wagę przykładamy do ochrony środowiska, życia w zgodzie z przyrodą.

Pierwszym krokiem do ponownego zjednoczenia się z naturą jest zamieszkanie w drewnianym domy. Drewniane domy to coś dzięki czemu poznamy nowy wymiar mieszkania w domu. Skończy się suche powietrze ceglanych konstrukcji, a przywita nas czyste, o wspaniałym zapachu lasu.

Niewątpliwą zaletą drewnianych domów jest ich rewelacyjny wpływ na zdrowie. Przeprowadzono nawet badania mówiące, że takie wnętrza posiadają bardzo małą liczbę drobnoustrojów. Dodatkowo drewno posiada zdolność do regulowania wilgoci oraz jest świetnym izolatorem.

Oprócz zalet zdrowotnych, czy możliwości szybkiego montażu, drewniane domy cechują się świetnym wyglądem, który przy odpowiedniej konserwacji może służyć wiele lat. Bardzo istotna jest systematyczna i właściwa impregnacja surowca. Dzięki temu nie straci na wyglądzie, nie zaatakują go szkodniki oraz grzyb oraz będzie odporne na uszkodzenia wynikające z niekorzystnych warunków pogodowych.

Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego
Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa.